Svētdiena, 24. jūnijs
Šodien sveicam: Jānis

12. augustā Pilsētas laukumā notiks tradicionālais Dižmāras gadatirgus

14-07-2017

Talsu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem sākot no plkst. 9.00 būs iespēja Dižmāras gadatirgū iegādāties dažādus labumus, kas priecē vēderu, sirdi un dvēseli.

 Lai tirgošanās un iepirkšanās būtu lustīgāka, Pilsētas laukumā darbosies lielā skatuve, kuru plkst. 10.00 atklās Liepājas teātra dziedošais aktieris Edgars Pujāts. Vēlāk uzstāsies izdaudzinātā  Liepājas folkloras kopa „Atštaukas”, kā arī skatītājus priecēs vietējie pašdarbnieku mākslinieki – folkloras kopa “Talsi” un tautas muzikantu ansamblis “Tals’ Trimiš”, senioru deju kolektīvs „Draudzība”, vidējās paaudzes deju kolektīvi „Teika” un „Krepliņi” un modes deju studija „Elfas”. Uzstāsies muzikālā apvienība „Half past five” ar skaistām dziesmām latviešu valodā. Plkst. 14.00 pie mums ciemosies Liepājas cirks „Beztemata” ar izrādi „Alise brīnumzemē”.

Radošajā sētā būs iespēja gan lieliem, gan maziem spēlēt „Kokmaizītes” zīmola galda spēles, kas izklaidē un reizē izglīto. Darbosies „Rimbuļi-bimbuļi” radošā darbnīca „Pagatavo pats savu sapņu ķērāju”, kā arī otrā stāva terasē iespēja satikt rūnu zīlnieku Agri Vanagu, kurš ieskatīsies jūsu nākotnē un dos kādu mājienu dzīves izprašanai un tālākai rīcībai.

Talsu pilskalnā nebijis pasākums – virves vilkšanas sacensības „Pilskalna stiprinieki”. Savukārt Pilskalna pakājē, Talsu promenādē, notiks Amatieru spēkavīru čempionāta posms, kur ar spēkiem mērosies dažādi stiprinieki no malu malām.

Vakara noslēgums Talsu Sauleskalna estrādē plkst. 18.00 ar teātra izrādi -  “Žūpu Bērtulis”, kurā darbosies Nacionālā teātra humora meistari, dziedātāji un dejotāji.

Sīkāka informācija drīzumā sekos!

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas