Svētdiena, 20. janvāris
Šodien sveicam: Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests

Seminārs Talsu novada uzņēmējiem „Valsts ieņēmumu dienesta nodokļu kontrole uzņēmumā“

16-05-2018

24. maijā 10.00–15.00 Talsu administratīvā centra zaļajā zālē, Kareivju ielā 7, norisināsies unikāls seminārs Talsu novada uzņēmējiem ar mērķi iepazīstināt nodokļu maksātājus (uzņēmumu vadītājus, grāmatvežus, juristus) ar tiesībām un prasībām VID pārbaužu gadījumos, tādējādi mazinot konfliktus starp VID amatpersonām un uzņēmējiem un veicinot tiesisku vidi.

Seminārā stāstīs, kā sniegt nodokļu maksātājiem lietderīgus padomus pārbaužu gadījumos un to veidiem, nestandarta situācijām, kā arī par procedūrām saskaņā ar nodokļu likumdošanas prasībām; aktualitātēm, problēmām un risinājumiem. Šāda semināra apmeklējums uzņēmējam dod plašāku redzes loku uz apskatāmo tematiku un kopējo situāciju.

Daži no semināra apskatāmajiem jautājumiem:

  • Kā uzņēmumus izvēlas VID pārbaudēm un kā var nokļūt VID pastiprinātas uzmanības lokā?
  • Nodokļu maksātāja un VID pienākumi un tiesības.Nodokļu kontroles pasākumu plānošana.
  • Kādas ir Jūsu tiesības pārbaudes laikā un kā tās realizēt praktiski?
  • Kādas kļūdas uzņēmēji visbiežāk pieļauj pārbaudes laikā?
  • Kādos gadījumos VID var apturēt uzņēmuma darbību vai uzsākt kriminālprocesu?Kā VID kļūdas Jūs varat
  • vērst sev par labu?
  • Kā iespējams atcelt VID uzliktos sodus un uzrēķinus?
  • Nodokļu parādu nomaksas termiņu pagarināšana.
  • Kā novērst PVN auditu uzrēķinus par priekšnodokļa atskaitījumu?
  • Nestandarta gadījumi!Par ko nesaka VID. Kādas nākotnes perspektīvas.

·         Tiesu prakse strīdos ar VID.Dažādu situāciju no lektoru prakses apskatīšana.Tiesu lietas.

Pie katras tēmas tiks aplūkotas dažādas situācijas no vadītāju personīgās prakses un dalībnieku pieredzes, kā arī atbildes uz individuāliem jautājumiem. Ņemot vērā biežās izmaiņas nodokļu likumdošanā, daudzi vēlas zināt par to, kas patisībā notiek, kā plānot savu biznesu un ar ko ir jārēķinās nākotnē.

 

Semināra vadītāji:

Guntars Ivdris, diplomēts jurists, sociālo zinātņu maģistrs; pieredzējis Pārbaužu nodaļas inspektors Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policijas pārvaldē, Latvijas policijas akadēmijas lektors ar specializāciju finanšu likumpārkāpumos, SIA „Latvijas uzņēmumu konsultantu apvienība” valdes loceklis; patreiz: Juridiskā biroja „LEX DOMINANTE” partneris, praktizējošs juriskonsults komercdarbībā.

Raivis Bušs, diplomēts jurists; pieredzējis Pārbaužu nodaļas inspektors Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policijas pārvaldē, Latvijas policijas akadēmijas lektors ar specializāciju finanšu likumpārkāpumos;patreiz: juriskonsults, konsultants jautājumos, kas skar privātsektora attiecības ar valsts pārvaldes iestādēm, nodokļu konsultants, SIA „Baltic production group” valdes priekšsēdētājs, LR Ekonomikas ministrijas Mazo un vidējo komersantu un amatniecības padomes loceklis. Latvijas juristu apvienības viens no dibinātājiem.

Dalības maksa: Tikai 65,00 EUR + PVN. Konferences dalībnieki saņems Apliecinājumu par semināra noklausīšanos un noderīgus izdales materiālus, vērtīgas zināšanas, individuālas konsultācijas ar pasniedzējiem.

Aicinām interesentus izmantot izdevību apmeklēt semināru, jo šāda veida semināra cena Rīgā ir virs 100 Euro no dalībnieka.

Lai pieteiktu dalību seminārā, aizpildiet zemāk esošo pieteikumu un nosūtiet pa e-pastu: info@godasargs.lv.Pieteikumu var aizpildīt arī mājaslapā www.godasargs.lv.

Plašāka informācija pa tālr. 26548842. Semināru rīko „Baltic production Group“

 

Vietu skaits ierobežots!

Notikumu kalendārs

Janvāris, 2019
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk