Otrdiena, 21. novembris
Šodien sveicam: Zeltīte, Andis

Aktualitātes

Uzņēmēji tiek aicināti aizpildīt aptauju par komercdarbības vidi Latvijā Uzņēmēji tiek aicināti aizpildīt aptauju par komercdarbības vidi Latvijā

15-09-2017

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas Publiskās pārvaldības un Teritoriālās attīstības direktorāts (turpmāk - OECD) sadarbībā ar Tiesu administrāciju aicina Latvijas uzņēmējus aizpildīt aptauju par Latvijas komerctiesību regulējumu, tieslietu nozarē sniegto pakalpojumu pieejamību un strīdu risināšanas vidi Latvijā. Aptauja būs pieejama aizpildīšanai līdz 30.septembrim.

Seminārs darba devējiem Seminārs darba devējiem

13-09-2017

Nodarbinātības valsts aģentūra aicina uz ESF projekta “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” ietvaros organizēto semināru Kurzemes darba devējiem, kura ietvaros informēs par aktivitātēm darba devējiem, Nodarbinātības Valsts Aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem , vakanču reģistrēšanu portālā un par ESF projekts “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” un citiem pasākumiem

Vasaras Biznesa skola jauniešiem Vasaras Biznesa skola jauniešiem

14-07-2017

Vasaras Biznesa skolā jauniešiem būs iespēja 4 dienās uzzināt visu par uzņēmējdarbību, apgūt gan praktiskās, gan teorētiskās zināšanas par uzņēmējdarbību, kā arī tikties ar dažādiem nozares profesionāļiem. Ja tieši Tu savu nākotni saisti ar uzņēmējdarbību, tad šī skola ir domāta tieši Tev!

Piesaki Talsu novada uzņēmēju konkursam „Latvijas Labākais tirgotājs 2017” Piesaki Talsu novada uzņēmēju konkursam „Latvijas Labākais tirgotājs 2017”

13-07-2017

Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību tradicionāli rīko konkursu „Latvijas Labākais tirgotājs 2017”. Talsu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus un viesus izvirzīt labākos tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas uzņēmumus Talsu novadā konkursam "Latvijas Labākais tirgotājs 2017", ieteikumus lūdzu sūtīt Talsu novada pašvaldībai līdz 24.jūlijam elektroniski uz e-pastu baiba.lorence@talsi.lv, pamatojot - kāpēc.

NVA turpina darba devēju pieteikumu pieņemšanu dalībai Vakanču gadatirgos NVA turpina darba devēju pieteikumu pieņemšanu dalībai Vakanču gadatirgos

02-05-2017

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) jau ceturto gadu visos valsts reģionos rīko Vakanču gadatirgus, lai darba meklētājiem palīdzētu atrast darbu, bet darba devējiem – vajadzīgos darbiniekus. Aicinām darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgos, kas šopavasar norisināsies vairākās Latvijas pilsētās.

Sākas pieteikšanās LTRK "Izaugsmes dienai" Talsos Sākas pieteikšanās LTRK "Izaugsmes dienai" Talsos

28-04-2017

Šī gada 10. maijā, Talsos, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību rīkos pasākumu “Izaugsmes diena 2017”. Pasākuma ietvaros aicinām ikvienu interesentu bez maksas apmeklēt meistarklases un gūt sev noderīgas atziņas.

LIAA Talsu biznesa inkubatorā apstiprināti vēl 2 jaunie uzņēmumi LIAA Talsu biznesa inkubatorā apstiprināti vēl 2 jaunie uzņēmumi

24-04-2017

Aprīļa sākumā Talsu Novada domē notika šī gada otrā Konsultatīvās Komisijas sēde, kurā tika izskatīti otrās kārtas pretendenti inkubācijas atbalsta saņemšanai LIAA Talsu biznesa inkubatorā. No 3 pretendentiem, kas bija ieradušies prezentēt savu biznesa ideju, tika apstiprināti 2 – SIA „Latsketch”, kas plāno nodarboties ar inovatīva dizaina līklīniju masīvkoka grīdas segumu ražošanu, un IK „Vita Comite”, kas plāno atvērt veterināro privātpraksi suņiem, kaķiem un citiem lolojumdzīvniekiem Talsos, Brīvības ielā.

Notikumu kalendārs

Novembris, 2017
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas