Pirmdiena, 28. jūlijs
Šodien sveicam: Cecīlija, Cilda

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

SIA „Talsu ūdens” konstatējis kanalizācijas noplūdi SIA „Talsu ūdens” konstatējis kanalizācijas noplūdi

28-07-2014

Saņemot iedzīvotāju sūdzības par smakojošu grāvi 1. maija ielā, Talsos, SIA „Talsu ūdens” speciālisti veica pastiprinātu lietus notekūdeņu sistēmas apsekošanu. Problēmas vieta ir atrasta, un vainīgā meklēšanā un sodīšanā iesaistīta policija.

Uzstāda jaunu „Stop” ceļa zīmi Uzstāda jaunu „Stop” ceļa zīmi

28-07-2014

Tā kā A. Lerha-Puškaiša un Darba ielas krustojumā, Talsos, pie veikala „Spicais”, vairākkārt notikuši ceļu satiksmes negadījumi, tad, domājot par drošības situācijas uzlabošanu, Talsu pilsētas pārvalde pieņēmusi lēmumu nomainīt zīmi „Dodiet ceļu!” pret zīmi „Stop”. Jaunā ceļu zīme uzstādīta Darba ielas pusē.

Asins donoru diena Vandzenē Asins donoru diena Vandzenē

24-07-2014

31. jūlijā, no 10.00 līdz 13.00, Valsts asinsdonoru centrs (VADC) rīko izbraukumu Vandzenes tautas namā, Vandzenē.

SIA „Talsu ūdens” sāks abonēšanas maksu kompensēšanu SIA „Talsu ūdens” sāks abonēšanas maksu kompensēšanu

24-07-2014

Ar Uzņēmumu reģistra lēmumu SIA „Stendes nami” un SIA „Siltumiņš” ir izslēgti no komercreģistra un pievienoti komercsabiedrībai SIA „Talsu ūdens”. Tas nozīmē, ka noslēdzies nozīmīgs posms, taču priekšā jau nākamie darbi – vienotā tarifa izveide un abonēšanas maksu kompensēšana.

Nometne "Mans brīvais laiks" Nometne "Mans brīvais laiks"

24-07-2014

Lai arī bērni, kuru vecākiem nav iespējas maksāt par nometnēm bērniem vasaras brīvlaikā, varētu saturīgi pavadīt brīvo laiku vasarā, Latvijas Sarkanā Krusta Kurzemes nodaļa sadarbībā ar fondu "Ziedot", jūlija beigās rīko radošo nometni trūcīgo ģimeņu bērniem "Mans brīvais laiks".

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
27º C
Rīt:
25º C