Sestdiena, 29. aprīlis
Šodien sveicam: Vilnis, Raimonds, Laine

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Sākas pieteikšanās LTRK "Izaugsmes dienai" Talsos Sākas pieteikšanās LTRK "Izaugsmes dienai" Talsos

28-04-2017

Šī gada 10. maijā, Talsos, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību rīkos pasākumu “Izaugsmes diena 2017”. Pasākuma ietvaros aicinām ikvienu interesentu bez maksas apmeklēt meistarklases un gūt sev noderīgas atziņas.

Aicinām uz akcijas Dziedošais autobuss noslēgumu Radošajā sētā! Aicinām uz akcijas Dziedošais autobuss noslēgumu Radošajā sētā!

27-04-2017

Par godu Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas atjaunošanas gadadienai, Talsu novadu arī šogad 4. maijā apceļo „Dziedošais autobuss”. Šajā gadā ikviens interesents varēja pieteikties trīs dažādiem maršrutiem un doties uz Tiņģere, Spāres vai Strazdes muižu. Paldies ikvienam interesentam, bet pieteikšanās dalībai šajā akcijā ir noslēgusies, jo visi reisi ir piepildīti, taču svētki ar to nebeidzas – ikviens ir aicināts piedalīties Baltā galdauta svētkos Talsu tautas nama Radošajā sētā!

Virbu pamatskolā atklāta atjaunotā mācību iestādes sporta zāle Virbu pamatskolā atklāta atjaunotā mācību iestādes sporta zāle

25-04-2017

“Beidzot ilgi gaidītais brīdis ir klāt!” tā ne viens vien Virbu pagasta iedzīvotājs raksturoja 24. aprīļa rītu Virbu pamatskolā. Tieši šajā dienā tika atklāta atjaunotā mācību iestādes sporta zāle. Tās rekonstrukcija notika pakāpeniski un nu trīs gadu laikā ir izdevies iegūt izcilu rezultātu.

Bezmaksas konsultāciju diena Talsos biedrībām un nodibinājumiem Bezmaksas konsultāciju diena Talsos biedrībām un nodibinājumiem

25-04-2017

12. maijā Talsos no plkst. 12.00 līdz 19.00 Kurzemes NVO atbalsta centrā, kino “Auseklis” 2. stāvā (Kr.Valdemāra ielā 17a), aicina uz bezmaksas individuālajām konsultācijām par biedrību un nodibinājumu vadības, juridiskajiem, grāmatvedības, finansu piesaistes un sadarbības jautājumiem!

Atsāksies autoceļa Talsi – Stende remonts Atsāksies autoceļa Talsi – Stende remonts

25-04-2017

Pagājušajā gadā pēc VAS „Latvijas Valsts ceļi” pasūtījuma iesākti apjomīgi ceļa remonta darbi uz valsts nozīmes autoceļa Talsi – Stende – Kuldīga. Līdz novembrim tika paveikta lielākā daļa no ieplānotajiem darbiem, un pēc pārtraukuma ziemas mēnešos rosība šajā ceļa posmā atkal atsāksies no 2. maija.

Talsu novada domes sēde Talsu novada domes sēde

24-04-2017

27. aprīlī 15.00 Talsu novada pašvaldības administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu novada domes sēde.

Černobiļas avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem pasniegs piemiņas zīmes Černobiļas avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem pasniegs piemiņas zīmes

24-04-2017

Talsu novada pašvaldības administratīvajā centrā Talsos Kareivju ielā 7, 10. maijā pulksten 11.00 notiks Černobiļas avārijas seku likvidēšanas dalībnieku piemiņas zīmju pasniegšanas pasākums, kurā tiks godāti avārijas seku likvidēšanas dalībnieki no Talsu, Rojas, Dundagas un Mērsraga novadiem.

LIAA Talsu biznesa inkubatorā apstiprināti vēl 2 jaunie uzņēmumi LIAA Talsu biznesa inkubatorā apstiprināti vēl 2 jaunie uzņēmumi

24-04-2017

Aprīļa sākumā Talsu Novada domē notika šī gada otrā Konsultatīvās Komisijas sēde, kurā tika izskatīti otrās kārtas pretendenti inkubācijas atbalsta saņemšanai LIAA Talsu biznesa inkubatorā. No 3 pretendentiem, kas bija ieradušies prezentēt savu biznesa ideju, tika apstiprināti 2 – SIA „Latsketch”, kas plāno nodarboties ar inovatīva dizaina līklīniju masīvkoka grīdas segumu ražošanu, un IK „Vita Comite”, kas plāno atvērt veterināro privātpraksi suņiem, kaķiem un citiem lolojumdzīvniekiem Talsos, Brīvības ielā.

Talsu pilsētas pārvalde arī šogad rīko talku pie Vilkmuižas ezera Talsu pilsētas pārvalde arī šogad rīko talku pie Vilkmuižas ezera

21-04-2017

Talsu pilsētas pārvalde ar tās vadītāju Ģirtu Kalnbirzi priekšgalā jau trešo gadu talseniekus aicina uz talku pie Vilkmuižas ezera. Šogad paredzēts šajā teritorijā uzstādīt otru tiltiņu, kas nepieciešams pēc pagājušajā gadā veiktā notekgrāvja iztīrīšanas.

Notikumu kalendārs

Aprīlis, 2017
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Tīkla kamera


Skatīt tiešraidi no tīkla kameras

Laika ziņas