Trešdiena, 1. oktobris
Šodien sveicam: Zanda, Lāsma, Zandis

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Aizvadīti jau otrie Talsu novada fonda organizētie Ražas svētki Aizvadīti jau otrie Talsu novada fonda organizētie Ražas svētki

30-09-2014

Miķeļi ir laiks, kad beigusies lielā steiga ar lauku darbiem, un var arī mazliet atpūsties. Tieši tāpēc pagājušajā nedēļas nogalē Talsu novada fonds aicināja projekta „paši VARAM – paši DARĀM” dalībniekus uz Ražas svētkiem – lai uz mirkli atpūstos, dalītos iespaidos un simboliskā ražā ar citām ģimenēm, kurām šobrīd finansiāli grūti.

Izglītojošs seminārs lopkopjiem Izglītojošs seminārs lopkopjiem

30-09-2014

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Talsu nodaļas rīkotais izglītojošais seminārs. Tēma - „Lauksaimniecības produkciju ražojošo saimniecību konkurētspējas palielināšana (lopkopībā).

Talsi un Vandzene – „Sakoptākā pilsēta un pagasts 2014” galveno balvu ieguvēji Talsi un Vandzene – „Sakoptākā pilsēta un pagasts 2014” galveno balvu ieguvēji

30-09-2014

26. septembrī tika godināti Talsu novada konkursa „Sakoptākā pilsēta un pagasts 2014” dalībnieki, kā arī noskaidroti galveno balvu ieguvēji. Ar balvu pasniegšanas ceremoniju, ko vadīja aktieris Rihards Lepers un jautru balli, ko spēlēja Normunds Jakušonoks un trio „Karakums” tika aizvadīts viens no krāšņākajiem novada pasākumiem.

Svinīgi atklās Talsu jauno slimnīcu Svinīgi atklās Talsu jauno slimnīcu

26-09-2014

30. septembrī notiks Talsu jaunās slimnīcas ēkas svinīgais atklāšanas pasākums, kas iezīmēs veselības aprūpes kvalitātes paaugstināšanos Ziemeļkurzemes iedzīvotājiem.

„Ātrajiem noķer lēnos, nevis mazajiem lielos” „Ātrajiem noķer lēnos, nevis mazajiem lielos”

26-09-2014

24. septembrī Rīgā notika Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizēts „Polaris” forums, kurā piedalīties tika aicināta dažāda auditorija – pašvaldību vadītāji, speciālisti veiksmīgam uzņēmējdarbības atbalstam, kā arī uzņēmēji. Foruma paneļdiskusijā piedalījās četri īpaši izraudzīti uzņēmēji, to vidū arī Talsu novada Ģibuļu pagasta Pastendē esošā uzņēmuma „Brabantia Latvia” rūpnīcas direktors Georgijs Buklovskis.

Kas jādara, lai mājā uzsāktu apkures sezonu? Kas jādara, lai mājā uzsāktu apkures sezonu?

26-09-2014

Laika apstākļiem pasliktinoties - lietum līstot un vējiem pūšot, dzīvokļos kļūst arvien vēsāks un mitrāks. Kad ar nopūtu un ilgošanos atceramies īsās, bet karstās vasaras tveici, aktualizējas jautājums - kad tiks uzsākta apkures sezona? Atbilde uz šo jautājumu ir ļoti vienkārša:

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
4º C
Rīt:
9º C