Sestdiena, 13. februāris
Šodien sveicam: Malda, Melita

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Aicinām iesūtīt jautājumus par apkuri un apsaimniekošanu Aicinām iesūtīt jautājumus par apkuri un apsaimniekošanu

12-02-2016

Daudzi Talsu novada iedzīvotāji šomēnes pauduši sašutumu par augstiem siltumenerģijas rēķiniem janvārī. Novadā arvien aktuāli ir arī citi ar namu apsaimniekošanu saistīti jautājumi, ko pašvaldība nereti saņem no iedzīvotājiem.

Tirgotāji var pieteikties Vislatvijas Jāņu gadatirgum, kas notiks Talsos Tirgotāji var pieteikties Vislatvijas Jāņu gadatirgum, kas notiks Talsos

11-02-2016

“Latvijas radio 2” un televīzijas kompānija LNT tradicionāli vasaras saulgriežos rīko lustīgāko un skanīgāko Līgo svētku koncertu. Šogad 23. Jūnijā tas notiks Kurzemē – Talsos. Koncerta līgotāji būs skanīgākie Talsu novada dziedātāji un lustīgākie dejotāji, kā arī Intars Busulis, Jānis Stībelis, Raimonds Tiguls, Jolanta Strikaite, Rihards Lepers, Olga Rajecka, Ginta Krievkalna, Guntis Veits, Žoržs Siksna, Viktors Lapčenoks un citi mūziķi.

Aivaram Lācarum būs trīs ēnas Aivaram Lācarum būs trīs ēnas

09-02-2016

Par Talsu novada domes priekšsēdētāja Aivara Lācarus ēnām Ēnu dienā, kas visā Latvijā norisinās 10. februārī, pieteikušies trīs skolnieki.

Saņemtie apkures rēķini par janvāri – augstāki nekā ierasti Saņemtie apkures rēķini par janvāri – augstāki nekā ierasti

09-02-2016

SIA “Talsu namsaimnieks” vērsušies daudz Talsu novada iedzīvotāju, paužot sašutumu par augsto siltumenerģijas rēķinu par janvāri. Tā pieaugumu izskaidro divi faktori – siltumenerģijas skaitītāju reģistrēšanas datums un zemā gaisa temperatūra janvārī.

Talsu televīzija paplašina raidījumu klāstu Talsu televīzija paplašina raidījumu klāstu

09-02-2016

Šogad bezmaksas virszemes apraides kanāls ir Re:TV un līdz ar to arī Talsu televīzija, turpina uzlabot piedāvājuma klāstu, ieviešot vienotu reģionālo ziņu bloku, ikvakara tematisko raidījumu slejas, kā arī piedāvā jaunus oriģinālraidījumus.

Talsu novada domes sēde Talsu novada domes sēde

08-02-2016

11. februārī 15.00 Talsu novada pašvaldības administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu novada domes sēde.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Šobrīd:
2º C
Rīt:
0.5º C