Pirmdiena, 26. augusts
Šodien sveicam: Natālija, Tālija, Broņislavs, Broņislava

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas darba laiki svētkos

30-04-2019

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca informē, ka Valsts svētku brīvdienās, 1. un 6. maijā (pārcelta brīvdiena, jo 4. maijs ir sestdienā), Ventspils un Talsu filiāles slimnīcas uzņemšanas nodaļas strādās ierastajā darba režīmā, savukārt ambulatorajam blokam būs brīvdienas. Vēršam uzmanību, ka 6.maijā nestrādās Asins sagatavošanas nodaļa, visi donori laipni gaidīti 3. un 10. maijā.

Svētku laikā vienkāršu saslimšanu gadījumos aicinām iedzīvotājus izmantot valsts organizēto Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Brīvdienās un svētku dienās, zvanot uz konsultatīvo tālruni, visu diennakti iespējams saņemt pieredzējušu mediķu konsultācijas un padomus.

Bieži brīvdienās un svētku dienās novērota situācija, ka uzņemšanas nodaļā vēršas pacienti ar lūgumiem izrakstīt receptes medikamentiem. Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca atgādina, ka uzņemšanas nodaļā pēc palīdzības būtu jāvēršas tikai tiem pacientiem, kuriem ir nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība, tātad ir gūta akūta trauma vai notikusi pēkšņa saslimšana, vai hroniskas slimības saasināšanās. Tomēr atgādinām, ka, ja dzīvībai draud briesmas, nekavējoties ir jāizsauc Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, zvanot uz tālruņa numuru 113.

Cilvēkus ar hroniskām saslimšanām mediķi aicina pārliecināties vai izrakstītie recepšu medikamenti ir pietiekamā daudzumā, lai svētku laikā tie neizbeigtos un nepasliktinātos veselības stāvoklis.

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas kolektīva vārdā sveicam svētkos!

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk