Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Talsos būs pieejami oftalmologa pakalpojumi

22-02-2019

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” informē, ka šogad tiek plānots izveidot acu kabinetu slimnīcas filiālē Talsos, kurā reizi nedēļā būs pieejami oftalmologa pakalpojumi.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca pamato, ka tehnoloģijām attīstoties, nav noslēpums, ka ar redzi saistītas saslimšanas mūsdienās nav retums. Arī Kurzemes acu centrā pieprasījumam augot, bija nepieciešama aktīva rīcība pakalpojumu pieejamības uzlabošanai, tādēļ šogad ir plānots turpināt investēt Kurzemes acu centra attīstībā - izveidot papildus pacientu apskates kabinetu ambulatorajai pieņemšanai, iegādāties bērniem piemērotu portatīvo autorefraktometru (automātiski nosaka acu optisko stiprumu) kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšanai, kā arī instrumentus glaukomas operāciju veikšanai, kā arī tiek plānots izveidot acu kabinetu slimnīcas filiālē Talsos, kurā oftalmologa pieņemšanas būs pieejamas reizi nedēļā.

Šobrīd oftalmologa pakalpojumus ir iespējams saņemt Kurzemes acu centrā Ventspilī, kurā gaidīšanas laiks gan uz konsultācijām, gan kataraktas operācijām ir salīdzinoši īss. Konsultācijām pie oftalmologiem Kurzemes acu centra iespējams pieteikties Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas reģistratūrā klātienē, kā arī zvanot pa tālruni 636 24665.

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
24-08-2019