Ceturtdiena, 21. jūnijs
Šodien sveicam: Emīls, Egita, Monvīds

Uzsākts projekts "Motivācijas programma darba meklēšanai un sociālā mentora pakalpojumi"

03-07-2017

Šī gada 26. jūnijā. Nodarbinātības valsts aģentūras Talsu filiāle sadarbībā ar Talsu novada Sociālo dienestu uzsāka pasākumu “Motivācijas programma darba meklēšanai un sociālā mentora pakalpojumi.” ESF projekta “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem ietvaros”.

Programmas, mērķis – motivēt, preventīvi atbalstīt un veicināt ilgstošo bezdarbnieku iekārtošanos piemērotā pastāvīgā darbā vai iesaistīšanos pašnodarbinātībā.

Motivācijas programmu uzsāka 12 ilgstošie bezdarbnieki. Līdz 2017. gada beigām plānots iesaistīt 167 ilgstošos bezdarbniekus. Interesantus vērsties NVA Talsu filiālē.

Mērķgrupa ir bezdarbnieki :

  • kuri bijuši bez darba vismaz 12 mēnešus (par kuriem nav veiktas valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas, kā par darba ņēmējiem vai pašnodarbinātajiem atbilstoši likumam "Par valsts sociālo apdrošināšanu");
  • kuri bijuši bez darba vismaz 12 mēnešus (par kuriem nav veiktas valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas, kā par darba ņēmējiem vai pašnodarbinātajiem atbilstoši likumam "Par valsts sociālo apdrošināšanu") un kuri vismaz vienu reizi ir atteikušies no piemērota darba piedāvājuma vai atteikušies iesaistīties atbilstoši bezdarbnieka individuālajā darba meklēšanas plānā piedāvātajiem aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem.

Pasākuma īstenošana noris divos secīgos posmos:

1.  Motivācijas programma darba meklēšanai – Nodarbības, kuru ietvaros bezdarbniekiem tiek sniegta psiholoģiska palīdzība, atbalsts un konsultācijas individuālo sociālo problēmu risināšanā, starp profesionālās tikšanos, motivēšanas pasākumi, pilnveidotas sadzīves prasmes un nostiprinātas darba meklēšanas prasmes (ietver sevī ēdināšanas un transporta pakalpojumus, telpas un materiāltehniskās bāzes nodrošinājumu);

  • Programmas ilgums – 20 darba dienas, katru darba dienu 8 akadēmiskās stundas dienā, kopā veidojot 160 akadēmiskās stundas
  • Motivācijas programmas īstenošanu nodrošina individuāli vai grupās (ne vairāk kā 12 bezdarbnieki vienā grupā)
  • Motivācijas programmas ietvaros bezdarbniekiem tiek nodrošināts transports nogādāšanai no dzīvesvietas uz motivācijas programmas īstenošanas vietu un atpakaļ uz dzīvesvietu, kā arī ēdināšanas pakalpojuma vienu reizi dienā.

Bezdarbnieks par dalību motivācijas programmā saņem stipendiju, kas nepārsniedz 150,00 euro

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas