Pirmdiena, 26. augusts
Šodien sveicam: Natālija, Tālija, Broņislavs, Broņislava

Teorētiskās evakuācijas mācības Talsu filiāles slimnīcā

15-05-2019

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca informē, ka piektdien, 17.maijā, no plkst. 11.00 līdz 14.30, Talsu filiāles slimnīcā norisināsies slimnīcas darbiniekiem paredzētas teorētiskās mācībās “Ārstniecības procesa nepārtrauktības nodrošināšana slimnīcā elektroenerģijas pārtraukuma gadījumā” un galda mācības „Slimnīcas OVG lēmumu pieņemšanas process un sadarbība ar citām institūcijām ”.

Mācības organizē Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienests un to mērķis ir pārbaudīt SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Talsu filiāle spējas nodrošināt ārstniecības procesa nepārtrauktību slimnīcā esošajiem pacientiem daļēja vai pilnīga elektroenerģijas padeves pārtraukuma gadījumā, tai skaitā organizējot pacientu medicīnisko evakuāciju uz citām ārstniecības iestādēm, kā arī pārbaudīt slimnīcas spējas organizēt neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu saskaņā ar Slimnīcas Katastrofu medicīnas plānu.

Mācībās piedalīsies arī uzaicinātie pārstāvji no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes. Noteikti jāatzīmē, ka šīs mācības nekādi neietekmēs slimnīcas pacientus vai pilsētas iedzīvotājus, tās ir paredzētas slimnīcas darbinieku, profesionalitātes un zināšanu pilnveidošanai.

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk