Svētdiena, 24. jūnijs
Šodien sveicam: Jānis

Talsu tautas namā notiks Labklājības ministrijas metodiski - informatīva sanāksme

30-03-2017

4. aprīlī Talsu tautas namā notiks Labklājības ministrijas rīkota metodiski - informatīvā sanāksme. Sanāksmēs aicināti piedalīties pašvaldību sociālo dienestu vadītāji un pašvaldību sociālo dienestu sociālie darbinieki darbam ar ģimenēm ar bērniem.
Šī gada reģionālo sanāksmju galvenais mērķis ir akcentēt regulāras risku novērtēšanas nozīmīgumu ģimenēs ar bērniem, kurās ir bērna attīstībai nelabvēlīgi apstākļi, kā arī iekšējās un ārējās sadarbības nozīmi iespējami efektīvas sociālā dienesta darbības nodrošināšanai.  Semināru vadīs Laila Balode no nodibinājuma “Centrs Dardedze” un Ilze Kurme no Labklājības ministrijas projekta “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās”. Sanāksmju laikā plānots klātesošos iepazīstināt arī ar aktuālajiem grozījumiem Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā un to piemērošanu praksē, t.sk. sniedzot atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem.

Sanāksmes dienas kārtība:

09:00 - 09:30 Reģistrācija un rīta kafija
09:30 - 13:00 Seminārs – risku novērtēšanas nozīmīgums ģimenēs ar bērniem, kurās ir bērna attīstībai nelabvēlīgi apstākļi (vada L. Balode)
13:00 - 13:30 Vieglas pusdienas
13:30 - 15:00 Darbs grupās
Grupa 1: Sociālie darbinieki darbam ar ģimenēm ar bērniem – turpinājums risku novērtēšanai (vada L. Balode)
Grupa 2: Sociālo dienestu vadītāji – 1) informācija par grozījumiem Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā (vada A. Dūdiņš); 2) iekšējās un ārējas sadarbības nozīme efektīvas dienesta darbības nodrošināšanā (vada I. Kurme)
15:30 - 15:45 Kafijas pauze
15:45 - 16:30 Noslēgums

 Reģistrēties iespējams  - http://www.lm.gov.lv/ 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas