Pirmdiena, 25. jūnijs
Šodien sveicam: Milija, Maiga

Talsu seniori bauda Latvijas Operetes fonda koncertuzvedumu

05-03-2018

Februāra izskaņā Borisa un Ināras Teterevu fonds vairāku Latvijas novadu senioriem dāvina jaunu koncertuzvedumu "Lai sasaucamies, lai dziedam!", kuru sniedz Latvijas Operetes fonds. Talsos pasākums norisinājās 28. februārī Talsu Tautas namā.

Šo pasākumu Borisa un Ināras Teterevu fonds sirmgalvjiem piedāvā, turpinot programmu “Svētku pakas un pasākumi sirmgalvjiem novados”.

Latvijas Operetes fonda koncertuzvedumā "Lai sasaucamies, lai dziedam!" skanēja Elgas Īgenbergas, Raimonda Paula, Mārtiņa Brauna, Ivara Vīgnera, Valda Zilvera, Imanta Kalniņa, Induļa Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Aleksandra Kublinska dziesmas. Tās izdziedāja Jolanta Strikaite-Lapiņa, Marlēna Keine, Emīls Kivlenieks un Nauris Indzeris. Režisors Valdis Lūriņš.

Pēc koncertuzveduma senioriem tika izdalītas svētku paciņas, kas sarūpētas ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu. Par svētku paciņu piepildīšanu un nogādāšanu, kā arī par pasākuma norisi rūpējas Talsu novada fonds. Svētku paciņās iekļauts ar roku darināts apsveikums un produkti svētku galdam, ko ikdienā senioriem grūti iegādāties pašiem.

 

Par Borisa un Ināras Teterevu fondu

2010. gadā mecenāti Boriss un Ināra Teterevi nodibināja ģimenes labdarības fondu, lai atbalstītu izcilas un sabiedrībai noderīgas iniciatīvas un veicinātu kultūras, mākslas un izglītības attīstību Latvijā un pasaulē. Fonda atbalstītie labdarības projektu rezultāti aptver simtiem tūkstošu iedzīvotāju Latvijā un iedzīvotājus 10 valstīs ārpus Latvijas teju visos kontinentos. Plašāka informācija: www.teterevufonds.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Diana Germane

Sabiedrisko attiecību speciāliste  
26 435 463, diana.germane@teterevufonds.lv
www.teterevufonds.lv

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas