Trešdiena, 20. februāris
Šodien sveicam: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Talsu filiāles slimnīcas darbinieki paaugstina zināšanas komunikāciju prasmēs

06-02-2019

Sākot ar 5. februāri, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles personāls, 4.nedēļu garumā apgūst jaunas prasmes un zināšanas komunikācijas veidošanā un uzlabošanā ar pacientiem un kolēģiem.

Sadarbībā ar Eiropas Sociālā fonda projektu “Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikācijas uzlabošana”, Talsu filiāles slimnīcā, norisināsies neformālās izglītības programma “Veselības aprūpes un sociālajā jomā iesaistītā personāla un pacienta komunikācijas prasmju pilnveidošana”. Kopumā paredzētas 4 nodarbības, no 5.februāra līdz 27.februārim, vienu reizi nedēļā, visas dienas garumā. Mācību vadītāja ir Ieva Vaine, psiholoģe, komunikāciju trenere un konsultante ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi, kura ieguvusi Sociālo zinātņu maģistru psiholoģijā.

Izglītības programmas mērķis ir pilnveidot ārstniecības personu un farmācijas speciālistu profesionālās zināšanas, prasmes un kompetences efektīvas komunikācijas sekmēšanai ar pacientiem un kolēģiem.

Mācību programmas ietvaros tiks apgūtas tādas tēmas, kā saskarsme, emocionālais un racionālais līmenis saskarsmē, komunikācijas process un to lomas veselības aprūpē, konfliktu risināšanas prasme un citas tēmas.

Programmas noslēgumā tiks vērtētas izglītojamo teorētiskās zināšanas ar testu, kā arī izglītojamie iegūs apliecību par izglītības programmas apguvi.

Notikumu kalendārs

Februāris, 2019
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk