Talsu filiāles slimnīcā pieņemšanas uzsāks gastroenteroloģes

31-05-2019

Vēlamies informēt Talsu un novada iedzīvotājus, ka ar 14.jūniju Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē pacientu pieņemšanas uzsāks divas zinošas un profesionālas gastroenteroloģes – sertificēta interniste, gastroenteroloģe, endoskopiste Ilona Vilkoite un ārste rezidente gastroenteroloģes specialitātē Laura Veide.

Dr.Vilkoite ir praktizējoša ārste ar darba pieredzi kopš 2007. gada. Daktere regulāri papildina savas zināšanas un piedalās starptautiskos kongresos un semināros. Speciāliste Talsu filiāles slimnīcā pacientiem veiks augšējo endoskopiju (kuņģa pārbaude / gastroskopija) un kolonoskopiju (resnās / lielās zarnas pārbaude, apakšējā gremošanas sistēmas endoskopija).

Tāpat ar 14.jūniju pacientus sāks konsultēt ārste rezidente gastroenteroloģijas specialitātē Dr. Veide. Pie Dr. Veides aicinām konsultēties pacientus, kuriem ir aizdomas par gremošanas trakta problēmām. Laura Veide konsultē vēdera sāpju, vēdera pūšanās, sliktas dūšas, vēdera izejas traucējumu un citos gadījumos. Jāatzīmē, ka Dr.Veide specializējas barības vada, kunģa, aizkunģa dziedzeru u.c. saslimšanu gadījumos.  

Pieteikties uz medicīnisko manipulāciju pie Dr. Ilonas Vilkoites vai  uz konsultāciju pie Dr. Lauras Veides var zvanot uz  Talsu filiāles slimnīcas reģistratūru pa tālruni 63259997 vai klātienē.

***Informējam, ka dodoties uz konsultāciju vai manipulāciju pie gastroenteroloģēm, līdzi jāņem ģimenes ārsta nosūtījums, savukārt pirms manipulācijas veikšanas ir nepieciešama iepriekšēja sagatavošanās uz augšējo/apakšējo endoskopiju.
 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
24-08-2019