Pirmdiena, 26. augusts
Šodien sveicam: Natālija, Tālija, Broņislavs, Broņislava

Pieejami jauni speciālisti Ziemeļkurzemes reģionālajās slimnīcās

22-11-2018

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca strādā pie jaunu speciālistu piesaistes ar skatu nākotnē, tādejādi nodrošinot nepārtrauktu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību. 2018.gadā ieguldītais darbs pie jauno speciālistu piesaistes ir vainagojies panākumiem. Sākot ar oktobri, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī un Talsos darbu pastāvīgi uzsāka vairāki sertificēti speciālisti. Jaunu speciālistu piesaistē saņemam lielu atbalstu no Ventspils pilsētas un Talsu novada pašvaldībām, kas piešķir finansiālu atbalstu rezidentu stipendijām, kā arī palīdz nodrošināt jauno speciālistu dzīves vietu.

Šis gads Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai ir bijis nozīmīgs tieši diagnostikas nozares attīstībā. Iegādātas ne vien jaunas un modernas medicīniskās iekārtas, piemēram, magnētiskās rezonanses, mamogrāfijas, rentgenogrāfijas un datortomogrāfijas iekārtas, bet arī piesaistīti sertificēti diagnosti, radiologi. Ventspilī darbu uzsākusi diagnoste, radioloģe Katrīna Brauna, kura ikdienas analizē un apraksta rentgena, sonogrāfijas, datortomogrāfijas un magnētiskās rezonanses izmeklējumus. Savukārt Talsu filiāles slimnīcā darbu uzsāka divas jaunas sertificētas radioloģes, diagnostes Anda Pramalte un Agnese Aniņa, kuras ikdienas analizē un apraksta rentgena, sonogrāfijas un datortomogrāfijas izmeklējumus.

Ņemot vērā arvien pieaugošo pieprasījumu oftalmoloģijas pakalpojumiem, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī kolektīvam pievienojušies divi sertificēti oftalmologi - Kaspars Ozols, kurš specializējas glaukomas diagnostikā un ārstēšanā un veic intravitreālās injekcijas, kā arī pieņem bērnus no 6 gadu vecuma, un oftalmologs Mārtiņš Ābelītis, kurš ir specializējies kataraktas diagnostikā un ārstēšanā, arī veic intravitreālās injekcijas un ambulatori pieņem pacientus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu.

Tāpat Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Ventspils Ausu, kakla un degunu slimību nodaļas kolektīvam pievienojusies otolaringoloģe (LOR speciāliste) Anete Eimane, kura ne tikai pieņem pacientus ambulatori, bet veic arī otolaringoloģiskās operācijas.

Ar lielu iniciatīvu un atbildību ir uzsācis darbu arī sertificēts kardiologs Ņikita Nazarenko, kurš veiksmīgi vada Uzņemšanas nodaļu Ventspilī un veic ehokardiogrāfijas izmeklējumus, tādejādi samazinot gaidīšanas laiku uz šo izmeklējumu.

Darba organizācijas uzlabošanā un jaunu pakalpojumu ieviešanas procesā, piesaistīts operējošs traumatologs Igors Kolosovs, kurš sekmīgi šobrīd vada traumatoloģijas nodaļu un drīzumā pacientus pieņems arī ambulatori.

Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļā darbu ir uzsākusi fizikālās terapijas un rehabilitācijas ārste Ulla Bambīte, kura savas darba gaitas Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī uzsāka jau rezidentūras laikā.

Savukārt paliatīvās aprūpes nodaļas vadītāja amatā darbu uzsāka sertificēts geriatrs Andris Borošs. Arī viņš darbu slimnīcā uzsāka jau rezidentūras laikā.

Pateicoties šiem speciālistiem, ir samazinājies gaidīšanas laiks uz diagnostiskiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām. Darbs ar šo speciālistu piesaisti nebeidzas, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas vadībai ir iestrādes un tiks turpināts darbs pie jaunu speciālistu piesaistes, tādejādi uzlabojot pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk