Sestdiena, 20. jūlijs
Šodien sveicam: Ritma, Ramona

Laboratoriskie izmeklējumi Talsu filiāles slimnīcā

06-03-2019

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē ik dienas tiek veikta precīza un ātra analīžu diagnostika pacientiem.

Galvenokārt laboratorijā tiek veiktas analīzes, pacientiem, kuriem analīzes nozīmējis ģimenes ārsts vai speciālists. Neatkarīgi no tā, kurā ārstniecības iestādē ģimenes ārsts ir norādījis nosūtījumu analīžu veikšanai, analīzes iespējams nodot Talsu filiāles slimnīcas laboratorijā, katru darba dienu no plkst. 7:30 līdz 15:30. 

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Laboratorijas piedāvājuma klāsts ir plašs. Laboratorijā veic klīniskās, bioķīmiskās, imunohematoloģiskās un seroloģiskās analīzes. Nodaļā visu diennakti strādā dežūrējošais laborants.

Gadījumos, kad pacienti vēlas pārbaudīt veselību, bet neatrod laiku, lai dotos pie ģimenes ārsta vai cita ārsta speciālista, iespējams veikt kompleksu izmeklējumu laboratorijā, ar kura palīdzību var noteikt vispārīgo veselības stāvokli. Ar izmeklējuma palīdzību iespējams pārbaudīt nieru, aknu un vairogdziedzera darbību. Pārbaudīt arī vai organismā nav kādi iekaisumi, kā arī noteikt glikozes līmeni un izvērtēt pilno asinsainu. Ja analīžu rezultātos marķētas kādas izmaiņas, pacienti aicināti vērsties pie ģimenes ārsta.

Jāatgādina, ka jaunajām māmiņām ar mazuļiem līdz 3 gadu vecumam un grūtniecēm analīzes iespējams nodot ārpus rindas. Analīžu rezultātus iespējams saņemt ne tikai uz vietas slimnīcā, bet sekmīgi darbojas un plaši tiek izmantota ieviestā analīžu informēšanas sistēma, kur analīzes tiek nosūtītas elektroniski gan ārstam, kurš ir nosūtījis pacientu uz šīm analīzēm, gan iedzīvotājam, pēc iedzīvotāja apstiprinājuma par analīžu rezultātu nosūtīšanu e-pastā. Noteikti jāpiemin arī tas, ka analīžu rezultāti tiek salīdzināti ar iepriekšējiem rezultātiem, lai varētu redzēt, vai veselības stāvoklis uzlabojies, vai pasliktinājies.

Plašāk par izmeklējumiem iespējams uzzināt sazinoties ar slimnīcas laboratoriju zvanot pa tālruni 632 91856 vai arī ierodoties klātienē. Aktualitātes par laboratorijas izmeklējumiem pieejamas Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas mājaslapā sadaļā – jaunumi, savukārt to, kā sagatavoties laboratoriskajiem izmeklējumiem meklē mājas lapā, sadaļā – nodaļas.

Notikumu kalendārs

Jūlijs, 2019
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk