Sestdiena, 20. jūlijs
Šodien sveicam: Ritma, Ramona

Iemācīt bērniem drošas attiecības ar suni

12-03-2019

7. martā Lībagu pagasta BLPC pirmo reizi Talsu novadā notika nodarbība bērniem „Drošas attiecības ar suni”.

Nodarbības gaita bija pārdomāta un labi sagatavota, lai mazāko klašu skolēniem rastos sapratne par uzvedības noteikumiem saskarē ar suņiem un to labturības principiem. Skolēniem tika iemācīti dažādi suņu uzvedības skaidrojumi, lai turpmāk apzinātos un prastu atpazīt situācijas, kad pastāv reāls apdraudējums veselībai. Sertificētas  kinoloģes Olgas Zariņas  stāstījumu papildināja prezentācija ar daudzām fotogrāfijām un zīmējumiem. Bērniem interesanti bija uzzināt, kas sunim nepieciešams, ja tiek nolemts ģimenē iegādāties kucēnu. Svarīga bija izpratnes rašanās par to, ka tās nav tikai rotaļas, kas arī ir ļoti svarīgas, bet arī pareiza pārtika, dzeramais ūdens, pastaigas, suņa guļvieta, profilaktiskā vakcinācija un tml.

Skolēni ar interesi klausījās, dalījās savos novērojumos un uzdeva daudz dažādu jautājumu.

Vislielāko līksmību sagādāja burvju fejas parādīšanās ar sunīti Rembo, kas uzjautrināja bērnus ar saviem priekšnesumiem, demonstrējot to, ka mīlot suni un rūpējoties par to, suns var kļūt par labu draugu, sargu un rotaļbiedru.

Šis bija ļoti interesants, uzmanību saistošs, izklaidējošs un bezgala noderīgs pasākums bērnu veselībai un drošībai.

Pasākums tika īstenots projekta Nr. 9.2.4.2. „Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Talsu novadā” ietvaros un to realizēja SIA “Milkyzoo”


Tatjana Neilande,
Talsu novada pašvaldības Sabiedrības veselības speciāliste

 

 

Esfondi.lv

Projekts Nr.9.2.4.2./16/I/030   “Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Talsu novadā”

 

Notikumu kalendārs

Jūlijs, 2019
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk