Trešdiena, 21. augusts
Šodien sveicam: Janīna, Linda

Aktuālie speciālistu pieņemšanas laiki Talsu filiāles slimnīcā 2019.gada martā

28-02-2019

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca (turpmāk tekstā ZKRS) informē par aktuālajiem ārstu pieņemšanas laikiem Talsu filiāles slimnīcā 2019.gada martā!

Sākot ar šī gada martu, ZKRS Talsu filiālē, darbu uzsāk kardioloģe Rūta Meiere. Pie Dr. Meieres ir pieejamas valsts apmaksātas un maksas konsultācijas 9. un 27.martā. Kardiologs ir ārsts, kurš specializējies sirds slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē. Pie kardiologa aicinām vērsties pacientus ar sirds ritma traucējumiem, sirds asinsvadu slimībām, paaugstinātu asinsspiedienu, sirdskaitēm. paaugstināta holesterīna problēmām un citām sirds slimībām.

9. un 16.martā Talsu filiāles slimnīcā pacientus konsultēs neiroķirurgs Stefans Rjabcevs. Informējam, ka Dr. Rjabcevs pacientiem sniedz tikai maksas konsultācijas.

Kā arī 25.martā iespējams pierakstīties uz konsultāciju pie ginekoloģes-dzemdību speciālistes Lāsmas Bidiņas. Dr. Lāsma Bidiņa veic ambulatorās pieņemšanas ginekoloģisko saslimšanas gadījumos, kā arī konsultē jautājumos par kontracepciju un ģimenes plānošanu. Pie Dr. Bidiņas pieejamas gan valsts apmaksātas, gan maksas konsultācijas.

Tāpat ZKRS Talsu filiāles slimnīca aicina visas topošās māmiņas apmeklēt Grūtnieču aprūpes kabinetu, kurā pieņem pieredzējusi vecmāte Tatjana Neilande. Tatjanai Neilandei ir liela darba pieredze, tādēļ viņa palīdzēs bērniņa gaidīšanas laiku padarīt drošāku, nepieciešamības gadījumā topošajai māmiņai nozīmējot papildus ultrasonogrāfijas izmeklējumus vai konsultāciju pie ginekologa. Ja grūtniecība norit bez sarežģījumiem, grūtniecības novērošanu var veikt vecmāte - šis pakalpojums ir valsts apmaksāts, līdz ar to topošajai māmiņai nav papildus izdevumi. Ja jau iepriekš ir bijušas dzemdības, vēlams ņemt līdzi iepriekšējo Mātes pasi, kā arī pēdējā gada laikā pie ginekologa veikto analīžu rezultātus.

Uz minētajām un citu speciālistu valsts apmaksātajām un maksas konsultācijām iespējams pieteikties katru darba dienu, zvanot uz slimnīcas reģistratūru pa tālruni 632 59997, vai piesakot vizīti slimnīcas reģistratūrā klātienē.

Kā arī visas Talsu filiāles slimnīcas kolektīva vārdā, lūdzam pacientus būt atbildīgiem un ziņot slimnīcas reģistratūrai, gadījumos, kad nevarat ierasties uz konsultāciju/izmeklējumu vai esat pakalpojumi saņēmuši citā ārstniecības iestādē, paziņojot par to Talsu filiāles slimnīcas reģistratūrai pa tālruni 632 59997. Dosim iespēju līdzcilvēkiem tikt uz vizīti pie speciālista ātrāk!

 

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk