Sestdiena, 24. augusts
Šodien sveicam: Bērtulis, Boļeslavs

Aktuālais sociālajā jomā

Zāļu izplatīšana un to iegāde tīmekļa vietnēs Zāļu izplatīšana un to iegāde tīmekļa vietnēs

23-03-2016

Veselības inspekcija (turpmāk – Inspekcija) aicina ievērot piesardzību, iegādājoties zāles tīmekļa vietnēs (turpmāk – internetā). Zāļu iegāde nelicencētās tiešsaistes aptiekās, interneta portālos vai no privātiem sludinājumiem, rada risku iegādāties viltotas, nekvalitatīvas un apšaubāmas izcelsmes zāles.

Tiek plānoti jauni sociālie pakalpojumi un atbalsta iespējas Kurzemē Tiek plānoti jauni sociālie pakalpojumi un atbalsta iespējas Kurzemē

22-03-2016

Kopš pagājušā gada nogales Latvijā ir uzsākts deinstucionalizācijas (DI) process ar mērķi ilgtermiņā radīt tādu sociālo pakalpojumu un atbalsta sistēmu, kas sniedz sabiedrībā balstītus pakalpojumus un maksimāli samazina ilgstošas aprūpes iestādēs esošo personu skaitu.

Bērnu un pusaudžu saslimšanu cēlonis – distress Bērnu un pusaudžu saslimšanu cēlonis – distress

22-03-2016

Mūsdienu drudžainajā dzīves ritmā pārmēru lielam stresam jeb distresam arvien biežāk tiek pakļauti ne vien pieaugušie, bet arī bērni un pusaudži. Distresa sekas jau vēlāk ir manāmas pediatru un citu ārstu kabinetos – tās ir dažādas saslimšanas.

24. marts – Pasaules tuberkulozes diena 24. marts – Pasaules tuberkulozes diena

17-03-2016

Kopš 1982. gada 24. martā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules tuberkulozes diena, lai pievērstu sabiedrības uzmanību un veicinātu zināšanas par tuberkulozes profilakses pasākumiem, savlaicīgu atklāšanu un ārstēšanas iespējām.

Zvaigznes diena SAC "Stūrīši" Zvaigznes diena SAC "Stūrīši"

26-01-2016

Lai nedaudz mainītu ierasto dienas kārtību SAC "Stūrīši" iemītniekiem, 22.janvārī, piektdienas pēcpusdienā, Zvaigznes dienas ietvaros biedrība "Nepaliec viens" iecerēja apciemot aprūpes centru kopīgi muzicējot un radošā veidā kopā ar nama iemītniekiem radīt siltu gaisotni.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk