Sestdiena, 24. augusts
Šodien sveicam: Bērtulis, Boļeslavs

Aktuālais sociālajā jomā

Iespēja piedalīties grupu nodarbībās un radošajās darbnīcās Iespēja piedalīties grupu nodarbībās un radošajās darbnīcās

03-10-2016

Projekta „ Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām” ietvaros, ģimenēm un personām, kurām sociālais dienests izsniedzis izziņu par atbilstību trūcīgas personas statusam, no 03.10.2016. – 06.10.2016. bez maksas būs iespēja piedalīties grupu nodarbībās un radošajās darbnīcās.

Iespējams saņemt pabalstu mācību līdzekļu iegādei Iespējams saņemt pabalstu mācību līdzekļu iegādei

02-08-2016

Talsu novada pašvaldības Sociālais dienests gatavojoties jaunajam mācību gadam aicina Talsu novada iedzīvotājus saņemt pabalstu mācību līdzekļu iegādei, Talsu novada domes 10.09.2009. saistošo noteikumu Nr. 48 “Par sociālo palīdzību Talsu novadā” noteiktajā kārtībā.

Dzīvokļu komisijas darbam ikdienā ir cieta garoza Dzīvokļu komisijas darbam ikdienā ir cieta garoza

18-07-2016

2009. gadā, izveidojoties novadam, darbu sāka arī Talsu novada Dzīvokļu komisija. Tā darbu organizē saskaņā ar tolaik apstiprināto komisijas nolikumu. Tomēr pamata būtība komisijas darbā ir izvērtēt situācijas, kad nepieciešama palīdzība mājokļa nodrošināšanā, un sniegt atbalstu krīzes situācijā nonākušajiem Talsu novada iedzīvotājiem, kuri novadā nodzīvojuši vismaz gadu.

Iespēja piedalīties grupu nodarbībās un radošajās darbnīcās Iespēja piedalīties grupu nodarbībās un radošajās darbnīcās

07-07-2016

Projekta „ Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām” ietvaros, ģimenēm un personām, kurām sociālais dienests izsniedzis izziņu par atbilstību trūcīgas personas statusam, no 18.07.2016. – 21.07.2016. bez maksas būs iespēja piedalīties grupu nodarbībās un radošajās darbnīcās.

Dienas centrs "Stūrīši" Dienas centrs "Stūrīši"

30-05-2016

Talsu novada, Laidzes pagasta, „Stūrīši”, Latvijas Sarkanā Krusta Kurzemes komitejas pārraudzībā, kopš 2015. gada, ik darba dienu, Dienas centrā cilvēkiem ar garīgās attīstības traucējumiem kopā tiek pulcināti 15 cilvēki.

Labklājības ministrija un Pašvaldību savienība vienojas par sociālajiem jautājumiem Labklājības ministrija un Pašvaldību savienība vienojas par sociālajiem jautājumiem

06-05-2016

Ceturtdien, 5. maijā, Labklājības ministrijā (LM) notika ikgadējās sarunas ar Latvijas Pašvaldības savienību (LPS). Sanāksmes laikā labklājības ministrs Jānis Reirs, LPS priekšsēdis Andris Jaunsleinis, LM speciālisti, kā arī pašvaldību pārstāvji apsprieda aktuālos jautājumus labklājības nozarē. Sapulcē piedalījās arī Talsu novada domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus.

Talsu novada seniori pavasari sagaida ar teātra izrādi Talsu novada seniori pavasari sagaida ar teātra izrādi

29-04-2016

Pavasaris ar kopīgiem sirsnīgiem smiekliem un atkalsatikšanās prieku acīs Talsu novada vientuļajiem senioriem jau ir tradīcija. 26.aprīli gandrīz 400 senioru aizvadīja austrumnieciski sapņainā noskaņā, baudot Ausekļa Limbažu teātra izrādi „Taurenīt, taurenīt”.

Tiek organizētas jaunas izglītojošās apmācību grupas Tiek organizētas jaunas izglītojošās apmācību grupas

11-04-2016

Nodarbību laikā iespējams iesaistīties pasākumos par veselības veicināšanu, veselīgu dzīvesveidu un uzturu, apgūt ēst pagatavošanas prasmes, iesaistīties diskusijās par saturīga brīvā laika pavadīšanu, saņemt karjeras konsultanta padomus, kā arī saņemt individuālās konsultācijas par līdzsvarotu uzturu un maltītes pagatavošanu no pārtikas pakā ietvertajiem produktiem.

LM pilnveidos pasākumus bezdarbnieku atbalstam LM pilnveidos pasākumus bezdarbnieku atbalstam

30-03-2016

Cilvēkiem, kas ilgstoši ir bez darba, paredzēta virkne atbalsta pasākumu, kas veicinās bezdarbnieku motivāciju, kā arī iesaisti aktīvajos nodarbinātības pasākumos un iekārtošanos piemērotā pastāvīgā darbā.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk