Sestdiena, 24. augusts
Šodien sveicam: Bērtulis, Boļeslavs

Aktuālais sociālajā jomā

Diskutē par infrastruktūras risinājumiem sabiedrībā balstītu pakalpojumu attīstībai Kurzemē Diskutē par infrastruktūras risinājumiem sabiedrībā balstītu pakalpojumu attīstībai Kurzemē

18-10-2017

2017. gada 12. oktobrī Kuldīgā Kurzemes pašvaldību vadības, attīstības un/vai plānošanas nodaļu, sociālo dienestu un Kurzemes plānošanas reģiona (KPR) pārstāvji tikās ar Kurzemes reģiona deinstitucionalizācijas (DI) plāna izstrādātāju SIA „SAFEGE Baltija”, lai diskutētu par Kurzemes reģiona DI plānā iekļaujamiem infrastruktūras risinājumiem un to izmaksām sabiedrībā balstīto sociālo pakalpojumu (SBSP) attīstībai.

Sirds veselības diena Sirds veselības diena

12-10-2017

Iedzīvotājiem bez maksas būs iespēja izmērīt asinsspiedienu, noteikt cukura līmeni asinīs un pārrunāt ar ārstu mērījuma rezultātus.

Lai profesionāls atbalsts būtu pieejams tuvāk mājām Lai profesionāls atbalsts būtu pieejams tuvāk mājām

09-10-2017

Lai nodrošinātu profesionālu, savlaicīgu un viegli pieejamu atbalstu ir jāattīsta sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu attīstība bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu vecākiem vai audžuvecākiem

SAB “Kalme” veco ļaužu nams saņēmis dāvanu SAB “Kalme” veco ļaužu nams saņēmis dāvanu

27-09-2017

Laika posmā no 11. septembra līdz 22. septembrim SIA SAN B brigāde namā veica krāšņu apkures sistēmas nomaiņu pret centrālapkuri ar granulu katlu. Biedrība “Kalme” par saviem līdzekļiem veica katla novietošanas vietas izveidi: nojaucot palīgtelpu starpsienu, izflīzējot telpas sienas un grīdu.

Notikusi projekta „Kurzeme visiem” 6. projekta partneru tikšanās Notikusi projekta „Kurzeme visiem” 6. projekta partneru tikšanās

11-08-2017

Sestajā partneru tikšanās reizē 8. augustā Kuldīgā tika pārrunātas projekta „Kurzeme visiem” ieviešanas aktualitātes un kopā ar Kurzemes plānošanas reģiona DI plāna izstrādātājiem pārrunāta sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu (turpmāk – SBSP) pieejamība un plānota to attīstība Kurzemē.

Atstumt vai atbalstīt? Atstumt vai atbalstīt?

01-08-2017

Šobrīd Kurzemē notiek individuāla vajadzību izvērtēšana 348 pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem. Līdz aprīlim tika izvērtētas sociālo pakalpojumu vajadzības 277 bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un 126 bērniem, kas dzīvo bērnu namos.

28. jūlijs - Pasaules Hepatīta diena 28. jūlijs - Pasaules Hepatīta diena

24-07-2017

B un C hepatīts ir infekcijas slimības, kuras izraisa vīruss. Nokļūstot asinsritē, tas inficē aknu šūnas, radot aknu audu bojājumus, kuri zināmā laika periodā var izraisīt neatgriezeniskus procesus aknās.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk